INFRA PANEL JH-NR 1000 W (tmavé žiarenie)

Nový produkt

Typ Infrapanel s termostatom a s wifi ovládaním

Použitie: strop, bočné vykurovanie

Šírka:18,9cm

Dĺžka: 76cm

Výkon/A: 4,34 A

Výkon/Watt: 1000Watt

Napätie:230 A

Minimálna ochranná výška: 2,20m

Záruka: 2rok

388,80 €

S hrdosťou Vám predstavujeme náš najnovší produkt, ktorý je vybavený termostatom. Ovláda sa aplikáciou v telefóne, ale balík obsahuje aj diaľkový ovládač a vybavenie na fixáciu. K dispozícií je vo výkone 1000,1800,2400,3200 Watt.

Je to priemyselné zariadenie na verejné účely. Je to viacúčelový zdroj tepla v prvom rade do montážnych hál, skladov, sušiacich komôr lakovní, stolárskych dielní, chladiarenských zariadení. Okrem toho odporúčame aj do športových zariadení, šatní, reštaurácií, ale aj na vykurovanie terás.

V dnešnej dobe sa rozšíril aj v bytoch. Dizajnéri ich obľubujú kvôli jednoduchosti umietnia. V minulosti sa výzorovo nehodil do pekných, moderných bytov.

Vďaka vývojom z minulých rokov sa náš sortiment rozšíril o jeden krásny produkt. Ukáže veľmi vkusne vďaka hliníkovému rámu (medený povlak) a čiernej farbe, je nenápadný. Povrch má čierny a je vybavený špeciálnym pozinkovaným povlakom, ktorý sa dá čistit. Zadná časť je celá hliníková. Pripevný sa k stene, alebo na strop.  

Dôležitou výhodou zariadenia je, že jeho fungovanie nesprevádza žiadny zvukový efekt. Samozrejme je chránený proti prehriatiu, ale na reguláciu vykurovania v miestnosti je k dispozícií viac termostatov.

Napája sa väčšinou na 230V, 50Hz sieť (nevyžaduje priemyselnú sieť), výkon má 1000-3000 Watt. Spojovací drôt má 2m a a balenie obsahuje štandardnú zásuvku. Prevádzková teplota je 250-380 °C.

 

Kúpou tohto produktu kupujete aj pohodlie, keďže balenie obsahuje všetky súčiastky potrebné na fixáciu.

Súvisiace produkty