Prémium WIFI smart infrapanel 350 W

Nový produkt

Typ.                                  Infrapanel

Rozmery                            60 cm x 60 cm x 3 cm

Výkon                                 350 W

Ovládanie                            zabudované na RF.

Prevádzková teplota            80 – 95 Celzius

Napätie                                 230 V

Spínač prehriatia                Áno

Materiál rámu                    hliník

IP ochrana                        IPX2 Nie je vhodný na inštaláciu do vlhkého priestoru

Pripojovací kábel             2 metrový s vidlicou

Certifikované                    CE ,TUV , ROCH

Montáž:                              na stenu(cca1,4m) alebo na strop

156,00 €

Chod infrapanelu porovnávajú najčastejšie k slnečnému žiareniu, keďže tepelné lúče, ktoré vydáva infrapanel majú identickú vlnovú dlžku so slnečnými lúčmi. Vyžarovanie infračervených vĺn naše oči priamo nevnímajú. Počas fungovania infrapanelu , podobne ako aj pri slnečnom žiarení , pri chvení molekúl a atómov nastane elektromagnetická energia, ktorá spôsobí, že veci, objekty okolo nás sa zahriejvaú.

Efektívne umiestnenie infrapanelu: Infrapanely odporúčame umiestniť na strop, kde fungujú najefektívnejšie. K fungovaniu infrapanelu napomáha ich umiestnenie na strop , zároveň neobsadia toľko miesta a efektívne, rovnomerne vedia zahriať miestnosť.

Povrch infrapanelu je postriekaný keramickými kryštálikmi, pomocou ktorých vysiela žiarenie v tvare pologule a tým pádom vie miestnosť zahriať rovnomernejšie ako panel s rovným povrchom. Povrch postriekaný chemickými kryštálikmi umožňuje nielen žiarenie v tvare pologule, ale povrch infrapanelu zväčší mnohonásobne, vďaka čomu je fungovanie infrapanelu ešte efektívnejšie.

Umiestnenie infrapanelu požaduje starostlivé naplánovanie k tomu, aby fungoval čo najefektívnejšie , preto Vám odporúčame vyhľadať v každom prípade odbornú pomoc. Pri plánovaní je dôležité sa riadiť vlastnosťami daného objektu ( veľkosť jednotlivých miestností, výška a funkcia miestností, energetické vlastnosti tepla a dôležité je informovať odborníka aj o orientacii objektu) tieto, spolu s dôkladným a odborným plánovaním napomáhajú k efektívnemu fungovaniu infrapanelu a ovplyvňujú spotrebu infrapanelov.

Súvisiace produkty